Odpowiednio wczesne rozpoznanie złamania pozwala na wdrożenie właściwego w danym przypadku leczenia tj. zastosowanie odpowiedniego unieruchomienia czy przeprowadzenie zabiegu ortopedycznego. Dodatkowe badania i konsultacje, należyta staranność oraz uwaga poświęcona pacjentowi i zgłaszanym przez  niego dolegliwościom to niestety standardy obowiązujące zaledwie w części placówek medycznych. Zaniechanie odpowiednich działań doprowadzić może do niewłaściwego zrostu kości, powstania zrostów kostnych, ograniczonej ruchomości i sprawności czy nawet deformacji kończyny. Dla pacjenta oznaczać to będzie dodatkowy ból, zarówno fizyczny, jak i psychiczny, ryzyko zabiegów operacyjnych mających na celu zniwelowanie pierwotnego błędu czy powstanie trwałego uszczerbku na zdrowiu. 

Osobom poszkodowanym pełen zakres obsługi prawnej w celu uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia.

Nie pobieramy przy tym żadnych opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty. Nasi Klienci mają zatem pewność maksymalnych starań z naszej strony.

Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci odszkodowanie skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy jest całkowicie bezpłatna.

Jakie sprawy obsługujemy